Wszystkie strony tworzone przez Kvalitet posiadają prosty CMS (system zarządzania treścią – WordPress lub Joomla), który po krótkim przeszkoleniu pozwala na samodzielne umieszczanie i modyfikowanie treści na stronie przez Klienta. Witryny tworzone są na podstawie tzw. szablonów, co pozwala na wybranie ogólnego zarysu strony przez Klienta jeszcze przed realizacją. Zapewnia to również profesjonalny wygląd i funkcjonalność, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb.

Strony-wizytówki:

Najprostsze witryny przedstawiające firmę. Atrakcyjne wizualnie, z kilkoma zakładkami i modułami (np. facebook „Likebox”, slajder ze zdjęciami). 

Rozbudowane strony:

Witryny z dużą ilością pozycji menu, zakładek, podstron. Przejrzyste, funkcjonalne, z wieloma zaawansowanymi modułami (np. galeria, kalendarz, system rezerwacji). 

Portale internetowe:

Rozbudowane strony z możliwością rejestracji użytkowników, pozwalające na dodawanie wpisów (wbudowane blogi), czy wydarzeń (kalendarz imprez) przez użytkowników. Zawierają zaawansowane moduły i funkcjonalności skrojone specjalnie pod potrzeby Klienta.

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie po ustaleniu szczegółów.

Co otrzymujecie Państwo w ramach zbudowania strony? Przede wszystkim – spokój. Wszystkie kwestie techniczne są obsługiwane kompleksowo:

  • stabilny serwer i domena internetowa
  • zbudowanie strony, dopracowanie graficzne i techniczne
  • utworzenie użytkowników, którzy będą Redaktorami na stronie (przykładowo: pracownik firmy, który będzie zamieszczał aktualności ) oraz przeszkolenie ich
  • wypełnienie strony treścią (na podstawie materiałów Klienta, lub samodzielne)
  • pozycjonowanie, czyli dbałość o jak najwyższą pozycję strony w wynikach google pod kątem wybranych fraz
  • dbałość o bezpieczeństwo witryny, czyli ochronę przed spamem i wirusami
  • integracja Google Analytics, wtyczek facebooka itp.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty? Po roku funkcjonowania strony trzeba opłacić serwer (100zł) oraz domenę (50-150zł, zależnie od rodzaju). Poza tym w przypadku chęci rozbudowania, modyfikacji strony, czy wprowadzenia nowych treści ceny ustalane są indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do zakładki „Kontakt” i wysłania zapytania!